Afrodizyak Parfüm Bilgi ve Sipariş Sitesi Ürün Görseli

Koku ve cinsellik ilişkisi

Koku ve cinsellik ilişkisi Koku ve cinsellik ilişkisi

Koku alma duyusu ile cinsel faaliyet arasın da çok yakın bir bağ bulunmaktadır. İnsanların cinsel davranışları arasın da kokunun büyük bir yeri bulunmaktadır. Bilhassa ilkel toplumlar da cinsel davranış açısından en önemli duygu koku olmuştur. İlkel toplumların çoğun da hayvanlardan ve bitkilerden alınan kokuların krem şeklin de yapılıp doğal vücut kokusunu güçlendirmek için insan vücuduna sürüldüğü bilinmektedir.

Bu duruma karşı modern toplumlar da koku duyusu yerini görme duyusuna bırakmıştır. Günümüz de doğal vücut kokuları cinsel ilişkiye girmeyen insanlar da itici bir durum oluşturmaktadır. Ancak cinsel eşler arasın da bu koku çekici gelebilmektedir. Her insanın farklı bir vücut kokusu bulunmaktadır. Cinsel olgunluk çağın da olan kadınların ise zaman zaman feromon kokular salgıladıklarını bilmekteyiz.

Koku ve cinsellik ilişkisi kesinlikle tartışılamaz olan bir durumdur. Bir çok erkek ve kadın birbirlerine kokuları sayesin de tahrik olmaktadırlar. Bizler de bu makalemiz de sizlere koku ve cinsellik ilişkisi hakkın da bilgi vermeye çalıştık…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )