Afrodizyak Parfüm Bilgi ve Sipariş Sitesi Ürün Görseli

Frijit kadın nedir ?

Frijit kadın nedir ?Frijit kadın nedir ?

Cinsel isteksizlik yani frijit kadınların en çok yaşadıkları cinsel problemler arasın da yer almaktadır. Frijit kadın strese bağlı olarak ya da dış etkenler den dolayı bir bayanın cinsel anlam da karşı cinse karşı isteğini yitirmesine denmektedir. Cinsel isteksizlik genel olarak bakıldığın da psikolojik nedenlere bağlı olarak yaşansa da fiziksel nedenler den dolayı da yaşanabilmektedir. Özellikle hormonal durumlar cinsel isteksizliğin yaşanmasına neden olmaktadır.

Kadınlar iş hayatlarında, özel yaşamların da, trafik de günün bir çok anında stres olmaktadırlar. Ancak kadınlar stres içeren durumları ne yazık ki erkekler kadar rahat göğüsleyemez bu neden ile de cinsel hayatları bu stresli durumlardan etkilenebilmektedir. Bir bayanın stres den uzak kalabilmesi için ilk olarak yapması gereken biraz rahatlaması gerektiğidir.

Frijit kadın diye bir şey olmadığını dile getiren uzmanlar kadınların sadece fantezi dünyası gelişmemiş olanları vardır. Bu neden ile yapmanız gereken eşiniz ile daha çok vakit geçirerek cinsel hayatın da fantezi dünyasını geliştirmek olacaktır…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )