Afrodizyak Parfüm Bilgi ve Sipariş Sitesi Ürün Görseli

Bayanların Zevk Noktaları

parfumBayanların Zevk Noktaları

Bu makalemiz de bayanları daha çok nasıl etkileyebilirsiniz sorusunun üzerin de duracağız. Yani bayanların zevk aldığı noktalardan bahsedeceğiz;

 Beyin: Hepinizin de bildiği gibi zevk almaya en başta beynimiz ile başlıyoruz. Beynimiz cinsel ilişkiye ne kadar hazır ise vücudumuz da o kadar istekli olmaktadır. Yani şehvet dolu bakışlar ve kaba olmayan tatlı sözler cinsel ilişkiye davet çıkarmaktadır.

 Saçlar: Kadınların saçları dokunmaya ve okşanmaya çok fazla duyarlıdır. Kadınların saçlarına dokunarak ve nefesinizi o saçlar da hissettirerek partnerinizi çok daha etkileyebilirsiniz.

Boyun: Kadınları boynundan öpmek onlara çok büyük bir zevk sunmaktadır. Haz vererek öpülen boyun kadınları gerçekten etkilemektedir.

Sırt: Kadınların sırt bölgesi erkeklerin aklına gelen son bölge olsa da kadının sırtını okşamak onlara çok büyük bir rahatlama ve zevk vermektedir.

Kadınlara bu şekil de ufak dokunuşlarla yön verebilirsiniz. Kadınların diğer bir etkileme yöntemi de erkeğin ten kokusudur. Kadınlar erkekler de ki kokuya çok fazla önem vermektedir. Bu neden ile ten kokunuza da dikkat etmeniz gerekir…

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )