Afrodizyak Parfüm Bilgi ve Sipariş Sitesi Ürün Görseli

Afrodizyak parfümlerin içerisindeki maddeler

Parfümlerin afrodizyakları – Baharatlar.

Cardamon, Kişniş, Zencefil, Biber ve Tarçın’ın en afrodizyak etkileri ile baharat yapın. Bu lezzetli mood gıdaların hepsi ısınma ve nefis, sadece ısı getirmek yok, bu parfüm notları hayat ve sıcaklık ekleyin.Bu zengin ve sağlam kokular uyandırdığınızda sıcak olması doğrudan ihtiyacınız ile ilgilidir.

Cardamon’un çok tatlı olmasını sağlayan bir tatlılık ve derinlik vardır. Biber, ısı ve mukavemeti ile bir parfümde çiçeklere ısırık ve hayat katar. Şinyon baharatlı ve uyarıcıdır ve bir tarih gecesi için mükemmel bir ilavetir. Araştırma sonucunda Tarçın kokusu, İncil’deki Atasözleri kitabından biraz afrodizyak kaliteye sahip olabilir; burada mürdüm ve aloe ile birlikte “sevgililerin yatağını parfüm” için kullanılıyordu. Ayrıca Tarçın bir esansı (uçucu yağ ya da yağ karışımı), M.Ö. 950’de Kral Süleyman’ın başlangıcında Sheba Kraliçesi tarafından kullanıldığı söyleniyordu.

Parfümlerin afrodizyakları – Çiçekler.

Aşk ve aşkın geleneksel simgeleri olan güller bizi yüzyıllardır havaya sokuyor. Güller belki de en ünlü afrodizyaktır. Gül kokusu bizi daha mutlu, daha rahat ve güzel hissettiriyor.

Aşk ve tutku ile ilişkili tüm kokular Yasemin. Büyülü ve şehvetli, Yasemin’in baş döndürücü aroması uzun zamandır samimiyet ve romantizmle ilişkilendirilmiştir. Yasemin, parfüm ve tütsü üretiminde yaygın olarak kullanılır. Modern parfümlerin çoğundaki Yasemin, orijinali taklit etmek için yapılan kimyasal bileşiklerden oluşur. Yasemin Sambac, gerçek Yasemin derin bir misky kalitesine sahiptir. Sarhoş edici ve en seksi kokulardan biri. Yaz aylarında, arka bahçemizde Yasemin var ve yağmur suyu tankımın üzerinde bol miktarda yetişiyor; evime nazikçe dalmış tatlı, sıcak kokuyu seviyorum.

Benzersiz, güçlü, egzotik, çiçek kokusu olan ve uzun süredir afrodizyak ve görselliği güçlendiren bir uçucu yağ Ylang Ylang’dır. Ylang Ylang, ünlü parfüm Chanel No. 5’in ana notlarından biri olarak listelenmiştir.

Lavanta ister ister olmasın, bu güzel koku, ‘sevgi otu’ olarak bilinirdi zihni rahatlatmaya yardımcı olur ve aynı zamanda duyularınızı harekete geçirir. Lavanta gerginliği azaltır ve endişeyi azaltır. Lavanta sprigs ve yağ, kıyafetler ve çarşafları daha şehvetli bir koku vermek için kullanılır.

Parfümlerin afrodizyakları – Kökler ve odunlar.

Vetiver, Hindistan’a özgü çok yıllık çimlerin uçucu bir petrolü, afrodizyak olduğu düşünülen derin, feromonik, vahşi bir kokudur. Yatıştırmanın ve rahatlatıcı niteliklerinden dolayı sakin bir yağ olarak da bilinir. High-end parfümlerin% 36’sında, Caleche, Chanel No.5 ve Opium’un ana bileşeninin hangisi olduğu merak edilmez.

Hem erkekler hem de kadın parfümlerinde bulunan sandal ağacı, aynı zamanda anti-depresif özelliklere sahip olan yatıştırıcı bir nazik sevimli kokudur. Bu benim en sevdiğim kokulardan biridir. Öylesine inanılmaz derecede sıcak ve davetkar.

Çoğumuzun 60’lı yılların Hippi dönemiyle güçlü bir ilişkisine sahip olduğu paçuli, ya seviyor ya da nefret ediyorsunuz. Ya çılgınca çekici ya da yapışkan ve “çok topraklı”. Patchouli, parfüm karışımına uyumlu bir şekilde dahil edildiğinde, hakim olmaya izin vermeden sıcaklık ve tatlılık katıyor.

Oudh / Oud (agarwood veya aloeswood), Aquaria agallocha v.matacensis ağacından salgılanan reçineli karanlık “goo” dur. Benzersiz ve karmaşık bir aromasına sahiptir – dumanlı, çatlaklı, küf ve baharatlı. Afrodizyak bir koku olduğu düşünülmektedir. Koku çok hoş. İnanılmaz. Bu bileşen notunu bir parfümde seviyorum.

Parfümlerde afrodizyaklar – Gourmand notaları.

Zerrecik kokusu unsurlarından bir diğer grup gourmand notalarıdır. Kakao, vanilya, bal, karamel ve kahve.

Benim için, gourmand kokuları en erotik bazılarıdır. Yetişkin yenilik endüstrisi, içinde en popüler koku olan vanilya ile birlikte vücut ürünlerini satmaktadır. Çikolata severler çikolataya karşı dirençli olan inanılmaz kokudan delirtiyorlar. Bu şehvetli muamele, Aztekler zamanından beri sevgi ve tutku ile ilişkilendirilmiştir. Çikolata, bazı bilim adamlarının insanların aşık olduklarında yaşadığı duyguları uyaran feniletilamin (PEA) da dahil olmak üzere yaklaşık 400 kimyasal bileşiği içerir. Çikolata, şehvetli dokusu ve sakinleştirici etkileri nedeniyle popülerdir.

Vanilla sizi ve sevdiğinizi sıcak ve bulanık hissettirir. VANILA doğal bir afrodizyaktır, libido geliştirici ve evet inanılmaz rahatlatıcı bir koku. Bu yüzden rahatlatıcı, sıcak ve saygısız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )