Afrodizyak Parfüm Bilgi ve Sipariş Sitesi Ürün Görseli

Afrodizyak nedir ? Nasıl kullanılır ?

parfumAfrodizyak nedir ? Nasıl kullanılır ?

Öncelikle afrodizyak dediğimiz de aklımıza ilk olarak cinsel hormonların fazla salgılanmasına yarayan bitkisel karışımlar diyebiliriz. Kişinin cinsel isteğinin uyarılmasına yarayan , kişilerin 5 duyu organına birden hitap edebilen cinsel isteğin artmasına neden olan yağlara besin maddelerine, bitkilere verilen genel isimdir afrodizyak. 

Afrodit yunan mitolojisin de güzellik tanrıçası olarak bilinmektedir. Afrodizyak kelimesinin de Afrodit aşk tanrıçasından adını aldığı bilinmektedir. Cinsel hayatınız da sizler de bitkisel afrodizyaklardan fayda sağlayarak çok daha mutlu birlikteliklere imza atabilirsiniz. Afrodizyak olan bazı bitkilere örnek vermek gerekir ise çakşir, epimedyum, çoban çökerten otu gibi bazı maddeler doğal afrodizyak olarak söylenmektedir.

Cinsel hayatta bazı bitkiler çok büyük öneme sahiptir. Özellikle yukarı da saydığımız bitkiler cinsel isteği ve bazı cinsel sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Sizler de doğa da bulunana afrodizyak bitkilerden faydalanarak daha mutlu bir cinsel hayat geçirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )